Program ksiegowy symfonia do pobrania za darmo

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, chodzące w gronu Windows, są bardzo proste a ich obsługa intuicyjna. Jest natomiast zawsze grupa użytkowników, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli ruszać się tabulatorem. Są więcej firmy czy przedsiębiorcy, którzy nie chcą inwestować w różne komputery. Dla nich dokładnie stworzono program Comarch Klasyka, który sprzedaje wszystkie nowoczesne rozwiązania i ofert w klasycznej formie graficznej.

Comarch klasyka istnieje w cali funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania firm na księgowości uproszczonej i całej. Kupi na wykonywanie pełnej gospodarki magazynowej, wspólnie z rejestracją operacji handlowych, też w walutach obcych. W ramach aplikacji prosta jest niezależna liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży oraz zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw produktów. Ma zastosowaną bazę banków, którą można użyć do realizacji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Dodatkowym odcinkiem programu jest moduł Płace. Przedstawia on szansa prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy plac i obliczania zarobków. Bogata w nim widzieć nieobecności i urlopy pracowników. Element ten pozwoli ponadto na przygotowywanie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a jeszcze generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla całych użytkowników producent przygotował specjalną propozycję migracji do ostatnich wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Może toż żyć niezwykle udana oferta, zważywszy na fakt, że aktualizacja może składać się z 40% rabatem, oraz najnowsza wersja aplikacji została zaplanowana w oparciu o najróżniejsze technologie, uwzględnia i planowane nowości w przepisach, jakie z drugich powodów mogą po prostu nie dojść do wersji klasycznej.